Oranžerie a zahrada

K designovému Café-restaurantu Esprit náleží také Oranžerie – prosklená zimní zahrada a venkovní zahrada s terasou a s úchvatným výhledem na panorama Prahy.

Oranžerie

Zimní zahrada Oranžerie je prosklená část café-restaurantu Esprit určená k posezení za méně příznivého počasí. Její půvab oceníte zejména při slavnostních příležitostech, jako jsou svatby, oslavy a další společenská setkání. Oranžerie je také unikátním prostorem pro pořádání schůzek, školení a menších konferencí za plného denního světla a v příjemném sousedství hotelové zahrady.

Zahrada

Svěží zeleň zahrady s terasou vybavenou stolky a slunečníky je ideálním místem pro Váš odpočinek. Vychutnejte si vychlazený koktejl a oblíbenou knihu za zvuků zurčící fontánky a vůně kvetoucích vistárií! V létě zde můžete relaxovat na trávě a uspořádat prázdninovou párty s grilováním.


ON-LINE RESERVATIONS

Hotely Holiday Inn jsou součástí programu IHG® Rewards Club, takže jednoduše získáváte body za to, že jste naším hostem. Svými body pak můžete zaplatit ubytování v rámci řetězce IHG kdekoliv na světě. Přečtěte si více o programu a připojte se už teď do IHG® Rewards Club.

WIFI zdarma