(+420) 296 895 050 eShop

Rezervujte přímo a užijte si výhod programu Kids Stay & Eat Free

Kids Stay Free - děti bydlí zdarma
Pro děti 0–17 let nabízíme ubytování zdarma v případě, že rezervují prostřednictvím našich webovách stránek a sdílejí pokoj a lůžko s jednou nebo dvěma dospělými osobami. Nejmenším dětem do 3 let také zajistíme zdarma dětskou postýlku. Pro maximální pohodlí, doporučujeme rodinám se dvěma dětmi dva propojitelné pokoje či apartmá.

Kids Eat Free  - děti jedí zdarma
Kromě ubytování pro děti zdarma nabízí Holiday Inn Prague také výhody pro malé jedlíky v restauraci Esprit. V doprovodu jedné dospělé platící osoby, u nás mají děti do 12 let bezplatné snídaně. Taktéž si mohou zdarma vychutnat obědy i večeře. Stačí si jen vybrat jídlo z dětského menu a přijít v doprovodu jedné dospělé osoby, která uhradí hlavní jídlo z hlavního menu. Nabídka Kids Eat Free je omezena na jedno jídlo pro každé dítě, ale maximálně pro čtyři děti na jednu rodinu nebo dvě děti na jednoho rodiče.  Tato nabídka platí pouze pro ubytované hosty, kteří rezervovali prostřednictvím našich webových stránek. Pro aktuálně platné podmínky a více informací, klikněte zde.

Mezitím, co si vaše děti budou užívat spoustu zábavy a vy můžete v klidu relaxovat. Nabízíme spoustu typů masáží pro uvolnění těla i mysli a zbavení se stresu. Kompletní nabídku procedur naleznete zde

V hotelu Holiday Inn se postaráme o děti, rodiče i rodinný vůz. Našim hostům umožňujeme parkování ve velkokapacitní hlídané podzemní garáži s přímým vstupem do hotelu, včetně dobíjecí stanice pro elektromobily, která se nachází u Kongresového centra Praha.

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a speciálních akcí.