(+420) 296 895 050 eShop

Gurmánský zážitek přímo u Vyšehradu

Ochutnejte kulinářské speciality šéfkuchaře Jana Wiesnera a jeho týmu v à la carte Restaurantu Esprit se zimní a letní zahradou nebo se zastavte pro polední menu či odpolední kávu v Délicatesse Bistru.

V naší kuchyni hrají prim čerstvé a sezónní suroviny od ověřených dodavatelů, správnou melodii pak ingrediencím dodává náš talentovaný tým v čele se šéfkuchařem Janem Wiesnerem. Sladké tečky za lahodnými pokrmy pak obstará cukrárna, pod vedením mistra cukráře Stanislava Rojta.  

Délicatesse Bistro

Z důvodu renovace bistra je polední menu servírované v restaurantu Esprit od 11:15 do 14:00 hodin. Nadále můžete objednávat lahůdky, narozeninové dorty a dezerty přímo v restauraci Esprit či prostřednictvím našeho e-shopu. 

Zastavte se v našem Délicatesse bistru s letní zahrádkou pro výbornou kávu, rychlou snídani, výborné polední menu, čerstvé saláty, sendviče či vynikající dezerty vlastní výroby. Denně je pro Vás připravuje šéfkuchař Jan Wiesner a šéfcukrář Stanislav Rojt se svým týmem. Svou polohou v blízkosti Vyšehradu je bistro dokonalým místem pro krátkou zastávku a načerpání sil. Při přípravě pokrmů dbáme na vysokou kvalitu a čerstvost surovin a dodržujeme ty nejpřísnější hygienická opatření. 

Eshop Týdenní menu

sideimage

Restaurant Esprit

Ve vyhlášené restauraci Esprit pro vás šéfkuchař Jan Wiesner a jeho tým připravuje pokrmy z české i mezinárodní kuchyně z čerstvých surovin od ověřených dodavatelů. Restaurace s kapacitou až 230 míst disponuje zimní a venkovní zahradou s kapacitou až 200 osob. Každou poslední neděli v měsíci se pak koná nedělní brunch. Otevírací doba restaurace je každý den od 6:30 do 24:00 hodin. Snídaně formou bohatého bufetu se podávají v pondělí až pátek od 6:30 do 10:30 a v sobotu a v neděli od 7:00 do 11:00 hodin.

Týdenní menu

Jídelní lístek

Catering menu

Rezervace:
T: (+420) 296 895 030
E: restaurant@holidayinn.cz

sideimage

Nedělní brunch

Na nedělním brunchi se můžete těšit na speciality šéfkuchaře Jana Wiesnera a jeho týmu. Neomezenou konzumaci vybraných vín, piva a nealkoholických nápojů, tombolu o zajímavé ceny a děti si mohou pohrát v dětském koutku.

Rezervace:
T: (+420) 296 895 030
E: restaurant@holidayinn.cz

sideimage

Orangerie a zahrada

Součástí restaurace Esprit je zimní zahrada tzv. Orangerie s přímým vstupem do rozlehlé hotelové zahrady s krásným výhledem na Prahu. Je tak ideálním místem pro uspořádání privátní či firemní akce, tiskové konference, prezentace produktů, večírků nebo svateb.

Kontakt:
T: (+420) 296 895 005
E: restaurant@holidayinn.cz

 

Virtuální prohlídka

 

sideimage

Cukrárna a lahůdky

Hledáte občerstvení a jedinečný dort na svatbu, narozeniny nebo firemní večírek? Pak nás neváhejte kontaktovat. Vše připravíme přesně podle vašich představ. Poskytujeme kompletní servis: individuální konzultaci, výběr náplní a ochutnávku, dopravu na místo oslavy a mnoho dalšího.

Online objednávka

sideimage

Věrnostní program VIP Holiday Inn

Staňte se členem věrnostního programu VIP Holiday Inn a získejte slevu ve výši 5 %, 10 % nebo 20 % v Délicatesse Bistru či Restaurantu Esprit.

Staňte se členem věrnostního programu VIP Holiday Inn a získejte slevu ve výši 5 %, 10 % nebo 20 % v Délicatesse Bistru či Restaurantu Esprit.

Stát se členem VIP Holiday Inn programu je velice snadné. Stačí se zaregistrovat z pohodlí Vaší kanceláře či domova prostřednictvím našeho online formuláře. Po registraci si kartu budete moci vyzvednout přímo u nás v hotelu nebo ji zašleme přímo na Vaši adresu.

Jako poděkování za registraci od nás obdržíte kartu s 5% slevu na konzumaci v Délicatesse Bistru či Restaurantu Esprit. Další výše slev se pak bude odvíjet od výše Vaší konzumace. Více informací o podmínkách naleznete zde.

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit:

(+420) 296 895 030
restaurant@holidayinn.cz

*Povinný údaj

Restaurant Esprit

Otevírací doba
Po - Ne: 6:30 - 00:00

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a speciálních akcí.