(+420) 296 895 050 eShop

Gurmánský zážitek přímo u Vyšehradu

Ochutnejte kulinářské speciality šéfkuchaře Jana Wiesnera a jeho týmu v nově zrenovované restauraci Esprit se zahradou, Délicatesse bistru s letní terasou nebo se zastavte na skleničku vína v Bites & Wine baru.

V naší kuchyni hrají prim čerstvé a sezónní suroviny od lokálních dodavatelů, správnou melodii pak ingrediencím dodává náš talentovaný tým v čele se šéfkuchařem Janem Wiesnerem. Sladké tečky za lahodnými pokrmy pak obstará cukrárna, pod vedením mistra cukráře Stanislava Rojta.  

Restaurace Esprit

Vítejte v nově zrekonstruované restauraci Esprit se zimní a letní zahradou.

Koncept naší restaurace je založený na kvalitních surovinách od našich dodavatelů – lokálních farmářů a pěstitelů, kteří používají prověřené, poctivé a tradiční formy zpracování, výroby a chovu s respektem k přírodním zdrojům a životnímu prostředí. Pohodlně se usaďte a vychutnejte si pokrmy připravené našimi skvělými kuchaři v čele se zkušeným šéfkuchařem Janem Wiesnerem a šéfcukrářem Stanislavem Rojtem.

Naše restaurace a zimní zahrada nabízí až 170 míst k sezení. Ať tedy již hledáte místo pro romantickou večeři pro dva, místo pro rodinné či pracovní setkání, jsme připraveni. Přijďte si vychutnat skvělé menu z lokálních surovin do krásného prostředí nebo u nás uspořádejte nezapomenutelný firemní večírek. 

Restaurace je otevřena každý den od 6:30 do půlnoci. Bohatá snídaně formou bufetu se podává od pondělí do pátku od 6:30 do 10:30 hodin a v sobotu a v neděli od 7:00 do 11:00 hodin, polední menu od 11:00 hodin a ochutnat můžete i degustační menu s vinným párováním. Jednou do měsíce se koná i nedělní brunch s neomezenou konzumací.

 

À la carte menu

Sezónní menu

Chef´s table

Polední menu 17. - 23. 6. 2024

Vinná karta

 

Rezervace:
Online 
T: (+420) 296 895 030
E:
restaurant@holidayinn.cz

 

sideimage

Nedělní brunch

Na nedělním brunchi s neomezenou konzumací se můžete těšit v restauraci Esprit na speciality šéfkuchaře Jana Wiesnera a jeho týmu. Neomezenou konzumaci vybraných vín, piva a nealkoholických nápojů, tombolu o zajímavé ceny a děti si mohou pohrát v dětském koutku.

Termíny nedělních brunchů 2024 od 12 do 15 hodin

23. 6. 2024 Prázdninový brunch

29. 9. 2024 Brunch z českých regionů

Další termíny

Cena 1390 CZK/osoba a děti 7–12 let 590 CZK (do 6 let zdarma)

Rezervace:
T: (+420) 296 895 030
E:
restaurant@holidayinn.cz

sideimage

Délicatesse Bistro

Zastavte se v nově zrenovovaném Délicatesse bistru s letní terasou pro výbornou kávu, rychlou snídani, výborné polední menu, čerstvé saláty, sendviče či vynikající dezerty vlastní výroby. Denně je pro Vás připravuje šéfkuchař Jan Wiesner a šéfcukrář Stanislav Rojt se svým týmem. Svou polohou v blízkosti Vyšehradu je bistro dokonalým místem pro krátkou zastávku a načerpání sil. Při přípravě pokrmů dbáme na vysokou kvalitu a čerstvost surovin a dodržujeme ty nejpřísnější hygienická opatření. 

OTEVÍRACÍ DOBA:  8:00 - 15:00

 

Eshop  Polední menu

Rezervace:
+420 296 895 052
bistro@holidayinn.cz

sideimage

Bites & Wine Bar

Vychutnejte si sklenku vynikajícího českého nebo mezinárodního vína spolu s malým občerstvením v naší nově zrekonstruované vinárně s příjemnou atmosférou, která je navržena tak, abyste se v ní cítili stejně dobře jako u vás doma. Otevřeno denně od 17:00 do půlnoci.

Vinný lístek

Destiláty

 

sideimage

Orangerie a zahrada

Součástí restaurace Esprit je zimní zahrada tzv. Orangerie s přímým vstupem do rozlehlé hotelové zahrady s krásným výhledem na Prahu. Je tak ideálním místem pro uspořádání privátní či firemní akce, tiskové konference, prezentace produktů, večírků nebo svateb.

 

Kontakt:
T: (+420) 296 895 005
E:
restaurant@holidayinn.cz

 

Virtuální prohlídka

 

sideimage

Cukrárna a lahůdky

Hledáte občerstvení a jedinečný dort na svatbu, narozeniny nebo firemní večírek? Pak nás neváhejte kontaktovat. Vše připravíme přesně podle vašich představ. Poskytujeme kompletní servis: individuální konzultaci, výběr náplní a ochutnávku, dopravu na místo oslavy a mnoho dalšího.

Online objednávka

sideimage

Věrnostní program VIP Holiday Inn

Staňte se členem věrnostního programu VIP Holiday Inn a získejte slevu ve výši 5 %, 10 % nebo 20 % v Délicatesse Bistru či Restaurantu Esprit.

Staňte se členem věrnostního programu VIP Holiday Inn a získejte slevu ve výši 5 %, 10 % nebo 20 % v Délicatesse Bistru či Restaurantu Esprit.

Stát se členem VIP Holiday Inn programu je velice snadné. Stačí se zaregistrovat z pohodlí Vaší kanceláře či domova prostřednictvím našeho online formuláře. Po registraci si kartu budete moci vyzvednout přímo u nás v hotelu nebo ji zašleme přímo na Vaši adresu.

Jako poděkování za registraci od nás obdržíte kartu s 5% slevu na konzumaci v Délicatesse Bistru či Restaurantu Esprit. Další výše slev se pak bude odvíjet od výše Vaší konzumace. Více informací o podmínkách naleznete zde.

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit:

(+420) 296 895 030
restaurant@holidayinn.cz

*Povinný údaj

Restaurant Esprit

Otevírací doba
Po - Ne: 6:30 - 00:00

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a speciálních akcí.