(+420) 296 895 050 eShop

Gurmánský zážitek přímo u Vyšehradu

Ochutnejte kulinářské speciality šéfkuchaře Jana Wiesnera a jeho týmu v nově zrenovovaném Délicatesse bistru s letní terasou nebo se zastavte na skleničku vína v Bites & Wine baru.

V naší kuchyni hrají prim čerstvé a sezónní suroviny od ověřených dodavatelů, správnou melodii pak ingrediencím dodává náš talentovaný tým v čele se šéfkuchařem Janem Wiesnerem. Sladké tečky za lahodnými pokrmy pak obstará cukrárna, pod vedením mistra cukráře Stanislava Rojta.  

Délicatesse Bistro

Zastavte se v nově zrenovovaném Délicatesse bistru s letní terasou pro výbornou kávu, rychlou snídani, výborné polední menu, čerstvé saláty, sendviče či vynikající dezerty vlastní výroby. Denně je pro Vás připravuje šéfkuchař Jan Wiesner a šéfcukrář Stanislav Rojt se svým týmem. Svou polohou v blízkosti Vyšehradu je bistro dokonalým místem pro krátkou zastávku a načerpání sil. Při přípravě pokrmů dbáme na vysokou kvalitu a čerstvost surovin a dodržujeme ty nejpřísnější hygienická opatření. 

OTEVÍRACÍ DOBA:  8:00 do půlnoci

Snídaňové menu

Polední menu

Večerní menu

Velikonoční Take Away

Rezervace:
+420 296 895 052
bistro@holidayinn.cz

sideimage

Bites & Wine Bar

Vychutnejte si sklenku vynikajícího českého nebo mezinárodního vína spolu s malým občerstvením v naší nově zrekonstruované vinárně s příjemnou atmosférou, která je navržena tak, abyste se v ní cítili stejně dobře jako u vás doma. Otevřeno denně od 17:00 do půlnoci.

Vinný lístek

Snack menu

Destiláty

 

sideimage

Restaurant Esprit

Z důvodu renovace je restaurace dočasně uzavřena. Snídaně, sendviče, polední menu či večeře si budete moci vychutnat v nově zrenovovaném Délicatesse bistru. Nadále můžete objednávat lahůdky, narozeninové dorty a dezerty i prostřednictvím našeho e-shopu. 

Ve vyhlášené restauraci Esprit pro vás šéfkuchař Jan Wiesner a jeho tým připravuje pokrmy z české i mezinárodní kuchyně z čerstvých surovin od ověřených dodavatelů. Restaurace s kapacitou až 230 míst disponuje zimní a venkovní zahradou s kapacitou až 200 osob. 

Catering menu

Eshop  Bistro menu

Rezervace:
T: (+420) 296 895 030
E: restaurant@holidayinn.cz

sideimage

Orangerie a zahrada

Z důvodu renovace restaurace je zimní zahrada dočasně uzavřena.

Součástí restaurace Esprit je zimní zahrada tzv. Orangerie s přímým vstupem do rozlehlé hotelové zahrady s krásným výhledem na Prahu. Je tak ideálním místem pro uspořádání privátní či firemní akce, tiskové konference, prezentace produktů, večírků nebo svateb.

 

Kontakt:
T: (+420) 296 895 005
E: restaurant@holidayinn.cz

 

Virtuální prohlídka

 

sideimage

Cukrárna a lahůdky

Hledáte občerstvení a jedinečný dort na svatbu, narozeniny nebo firemní večírek? Pak nás neváhejte kontaktovat. Vše připravíme přesně podle vašich představ. Poskytujeme kompletní servis: individuální konzultaci, výběr náplní a ochutnávku, dopravu na místo oslavy a mnoho dalšího.

Online objednávka

sideimage

Věrnostní program VIP Holiday Inn

Staňte se členem věrnostního programu VIP Holiday Inn a získejte slevu ve výši 5 %, 10 % nebo 20 % v Délicatesse Bistru či Restaurantu Esprit.

Staňte se členem věrnostního programu VIP Holiday Inn a získejte slevu ve výši 5 %, 10 % nebo 20 % v Délicatesse Bistru či Restaurantu Esprit.

Stát se členem VIP Holiday Inn programu je velice snadné. Stačí se zaregistrovat z pohodlí Vaší kanceláře či domova prostřednictvím našeho online formuláře. Po registraci si kartu budete moci vyzvednout přímo u nás v hotelu nebo ji zašleme přímo na Vaši adresu.

Jako poděkování za registraci od nás obdržíte kartu s 5% slevu na konzumaci v Délicatesse Bistru či Restaurantu Esprit. Další výše slev se pak bude odvíjet od výše Vaší konzumace. Více informací o podmínkách naleznete zde.

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit:

(+420) 296 895 030
restaurant@holidayinn.cz

*Povinný údaj

Délicatesse Bistro

Otevírací doba
Po - Ne: 8:00 - 00:00

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a speciálních akcí.